Przedszkole  jest placówką wspomagającą rozwój dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Zapewniamy bezpieczeństwo, opiekę i edukację poprzez specjalistyczne oddziaływania wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
Obecnie w naszym przedszkolu znajdują się 2 sale do zajęć edukacyjnych. W każdej sali zorganizowane są kąciki zabaw i kąciki tematyczne, stoły i krzesełka oraz specjalistyczne foteliki rehabilitacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb podopiecznych.  Pomieszczenia wyposażone są w meble i sprzęty umożliwiające dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy.
Posiadamy Salę Doświadczania Świata, będącą specjalnie wyodrębnionym pomieszczeniem wyposażonym w urządzenia stymulujące rozwój zmysłów.  
Głównym celem terapii jest doświadczenie świata zmysłami wzroku, dotyku, słuchu i węchu oraz odprężenie, relaks i wyciszenie
Na terenie przedszkola funkcjonuje gabinet logopedyczny, w którym znajduje się m.in. duże lustro niezbędne do ćwiczeń buzi i języka.
Oferujemy dzieciom wsparcie indywidualnego rozwoju, prowadzone w małych grupach, w nowych pomieszczeniach przedszkolnych.
Warunki takie sprzyjają zapewnieniu naszym podopiecznym prawdziwie domowej atmosfery.

Przy każdej z sal znajduje się łazienka.Zajęcia integracji sensorycznej, która jest procesem, organizującym i koordynującym wszystkie docierające do mózgu informacje dopływające z ciała i z zewnątrz odbywają się w specjalnie wyposażonej sali terapeutycznej.